Menu
Sepetim

Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi

Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi
Yeni
Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi
Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi Cam kapılarda kullanılan kilitler, standart kilitlere göre biraz daha farklı yapıdadır. Sonuçta cam üzerine entegr..
  • Stok: Stokta Var
  • Model: sur001
  • Ağırlık: 1.00kg
  • Boyutlar: 140.00mm x 87.00mm x 70.00mm
228,92TL
Vergiler Hariç: 194,00TL

Mevcut Seçenekler:

Güvenli Ödeme
İnternette alışverişe koruma sistemi.
Kargo Süresi
Siparişleriniz 3 gün içinde kargoya verilir.
Koşulsuz İade
14 gün içinde koşulsuz iade hakkı.

Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi 

Cam kapılarda kullanılan kilitler, standart kilitlere göre biraz daha farklı yapıdadır. Sonuçta cam üzerine entegre edilen bir kilit sistemi mevcuttur. Seçilecek olan ürünün hem dayanıklı olması hem de kullanışlı olması gerekir. Mandallı çift kanat cam kapı kilidi de tam olarak bu ihtiyacı karşılayan ürünlerden birisidir. 


Mandallı Çift Kanat Cam Kapı Kilidi Özellikleri 

Çift kanat cam kapı kilidinde, içten mandallı bir yapı sunulmaktadır. Bu sayede kilit biraz daha güvenli ve dayanıklı hale getirilmiştir. Çift kanat olması ekstra bir koruma sağlarken, dıştan anahtarlı olan yapı da kolay bir kullanım sağlar. 


Zaten ürünün odak noktası da burası. Bir yandan cam kapılar için maksimum kilit güvenliğinin elde edilmesi, bir yandan ise anahtarlı oldukça pratik bir kullanım sunulması. 


Mandallı çift kanat cam kapı kilidi, montaj konusunda da oldukça avantajlı bir kilittir. Genelde cam kapılara kilit montajı yapmak, biraz daha zorlu bir süreçtir. Fakat bu özel çift kanat kilitte, 8 ile 10 mm cam kapılara tam uyumlu bir yapıya yer verilmiştir. 


Bu sayede cam üzerinde belirlenen alanlara kilit montajının gerçekleştirilmesi de oldukça kolaydır. Kulanım kolaylığı, kolay montaj ve dayanıklılık dışında son olarak ürünün parça kalitesinden de söz etmek gerekir. 


Özellikle dış kapı olarak kullanılan cam kapılarda, kilitlerin parça kalitesinin yüksek olması gereklidir. Çünkü hava şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde kilitte yıpranma meydana gelebilir. Bunun için dayanıklı malzemelerden, yüksek parça kalitesinde ürünler tercih edilmelidir. Sur kilit mandallı çift kanat cam kapı kilidi dayanıklılık konusunda da yüksek parça kalitesinde üretilmiş olan ürünlerden birisidir. 


Boyutları: 140.00 mm X 87.00 mm X 70.00 mm.  


  • Camdan Cama kilit. 
  • İçten mandallı  
  • Dıştan anahtarlı
  • 8 mm 10 mm cam kalınlığına uygun
  • %100 Yerli

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu