Menu
Sepetim

Kargo ve Teslimat

Sipariş verdiğiniz ürünler 2-3 gün içerisinde kargoya verilir. (Stok ya da tedarik sorunu olması durumunda ve pandemi kısıtlamaları nedeniyle bu süre artabilir.)

Havale - eft ile ödeme yapılmışsa ödemenizin onaylanması için lütfen ödeme dekontuzu mail olarak gönderiniz.

Ürün kargoya verildiğinde kargo takip numarası size mail olarak gönderilir.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilmektedir. (Bu bilgi size iletilir)

Bulunduğunuz yerin durumuna göre ortalama teslim süresi 2~4 iş günüdür.


Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.


Faturam nasıl gönderiliyor?

Resmi faturanız siparişinizi teslim aldığınızda kargo ile teslim edilmektedir. Ürün iade işlemleri için bu faturayı iade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte bize göndermelisiniz.